האנה מונטנה

יום ראשון, 29 בנובמבר 2009

אנה מונטנה שירים

אתם יכולים להוריד את התמונות על ידי לחיצה מקש ימני על התמונה וsave as.


בת למשפחה של יוצרים, ויוצרת וזמרת בעצמה, הוציאה אנה מונטנה (מיילי סירוס) שירים רבים.
בפוסטים הבאים כל שיריה של אנה מונטנה דגש על הפופולרים ביותר!:

האלבום הראשון של אנה מונטנה:השיר הראשון שלה והמפורסם ביותר של אנה מונטנה:
Best of both worlds 2006 תרגום: הכי טוב של שני העולמות.השיר השני:
If We Were A Movie 2006 תרגום: אם היינו סרט שיר מאוד מאוד מוצלח של אנה מונטנה!
השיר השלישי:

Just Like You תרגום: בדיוק כמוך.השיר הרביעי:
I've got Nerve תרגום: קיבלתי עצבים.השיר החמישי:
Hannah Montana - True Friend תרגום: חברה אמיתית.השיר השישי:
I Miss You- Miley Cyrus תרגום: אני מתגעגת אליך.

יום שבת, 28 בנובמבר 2009

ביוגרפיה אנה מונטנה

הביוגרפיה של מיילי סירוס - אנה מונטנה.

מיילי סירוס נולדה בתאריך ה-23 לנובמבר 1992 בנשויל טנסיי, ארצות הברית. מיילי תמיד אהבה את מקצוע הבמה והתחילה לשחק כאשר צפתה בהופעה של אביה הזמר בילי ריי סירוס, זמר קאנטרי ושחקן בארה"ב. אחרי שמיילי שיחקה, וביצעה כמה תפקידים כאורחת בכמה מן הפרויקטים של אביה בילי, הזדמנה לה האפשרות הראשונה לשחק לצידו בתכנית הטלוויזיה "דוק". החל מאותו יום השתנו חייה, ומאז היא שיחקה בכמה הפקות גדולות - בסרט הדג הגדול של טים בורטון, ובספינת האהבה.

ממש בזמן האחרון מיילי עברה מעיר ילדותה מטנסיי ללוס אנג'לס יחד עם משפחתה, אביה, אחיותיה ואחיה ואפילו כלבם האהוב לוקו (אמה נפטרה כשהיתה תינוקת). למרות זאת, משפחת סירוס השאירה את שבעת הסוסים שלהם, 2 חתוליהם
וכמה כלבים בנשויל טנסיי תחת השגחת הסבתא. מיילי לקחה באופן אישי וכואב את עזיבת חיות המחמד שלה והיא מספרת שכואב לה מאוד לעזוב אותם ושהיא מאוד אהבה לסרק את זנב הסוסים ולבלות איתם. בנוסף לזה, מיילי עצובה מאוד לעזוב את חבריה בטנסי, והיא מדברת איתם בטלפון לעיתים קרובות במיוחד.

מיילי, היא אמנית ויוצרת שאין כדוגמתה, היא הולכת אחרי אביה בעניין המוזיקה והיא כותבת ויוצרת שירים ומנגנת בגיטרה ושרה. מיילי שואבת השראה מן האמנים המוערצים עבורה, שהיא כוכבת "אמריקן איידול" האמריקאי קלי קלארקסון, אשלי סימפסון, והילארי דאפ.

מיילי סירוס בטלוויזיה:
מיילי התחילה את דרכה בטלוויזיה בזכות השתתפות בפרויקטים של אביה, והם חשפו אותה לראשונה למדיה ולתקשורת. בהמשך, מיילי הצליחה להשיג את התפקיד הראשי בסדרה של דיסני "אנה מונטנה" והיא גילמה אותה בסדרה ובסרט שנעשה על הסדרה. "אנה מונטנה" הסדרה נחשבת להצלחה מסחררת בתחום תכניות הטלוויזיה לנוער ומיילי נעשתה מפורסמת מאוד ומרוויחה מאוד. מיילי כבר מיליונרית והיא בסך הכל בגיל העשרה.. מיילי בסדרה "אנה מונטנה" כאמור משחקת נערה בעלת זהות כפולה. מצד אחד היא נערה רגילה, ממוצעת. ומצד שני כוכבת על - זמרת פופ מצליחה. למרות גילה הצעיר, וחוסר הנסיון (באופן יחסי) קיבלה מיילי את התפקיד בסדרה אנה מונטנה והיא משחקת שם לצד אביה הביולוגי.

אגב, שמה האמיתי של מיילי הוא דסטיני סירוס, אך משום שהיא תמיד מחייכת ומלאה באנרגיות חיוביות אביה קרא לה סמיילי כלומר חיוך באנלגית, ואט אט השתנה שמה מדסטיני למיילי. אחלה שם לא?

למיילי עוד מצפה עתיד זוהר, היא ממשיכה למכור את אלבומיה, ובנוסף היא חתומה על חוזה הקלטות עם חברת הוליווד רקורד.

יום רביעי, 25 בנובמבר 2009

אנה מונטנה !

אנה מונטנה !
ברוך הבא לפינת כל האירועים השווים והסיקורים על אנה מונטנה האגדית!ראשית קצת רקע, אנה מונטנה הלא היא מיילי סיירוס, היא לא סתם נערה מתגברת בארצות הברית. אנה מונטנה התחילה את ראשית הקריירה שלה בשנת 2006 בסדרת תוכניות טלוויזיה של דיסני הנקראת על שמה - "אנה מונטנה". שם אנה מונטנה משחקת דמות כפולה. מצד אחד היא מיילי סטיוארט ומצד שני היא כוכבת פופ אגדית בשם אנה מונטנה שכולם מעריצים ואוהבים. אף אחד מלבד משפחתה של אנה מונטנה ושתיים מחברותיה הטובות יודעות על הזהות הכפולה שלה.
אגב, אביה של אנה מונטנה, בסדרה הוא גם אביה בחיים והם משחקים יחד זה לצד זה על הסט.
חברתה הטובה שמה בסדרה הוא לילי טרוסקוט, ואחיה ג'קסון סטיוארט. בשנת 2007 הייתה הסדרה אנה מונטנה מועדמת לפרס סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר בטכסי פרסי האמי.

צוות השחקנים:

מיילי סיירוס - אנה מונטנה
אמילי אוסמנת - לילי טרוסקוט
מיטשל מוסו - אוליבר אוקן
בילי ראי סיירוס - רובי סטיווארט
מוזס אריאס - ריק


בקרוב סיקורים נוספים וסקופים.. סרטי אנה מונטנה ואף DVD אנה מונטנה.